کلاسورهای دفتایل با طرح های زیبا


تنوع در رنگ‌ها و طرح‌های کلاسورهای ما میتواند زیبایی خاصی به میز کار شما ببخشد و در جلسات از شیک بودن آنها لذت ببرید. شما می‌توانید برای هر موضوع از طرح و رنگ دلخواهتان استفاده نمایید.

جلد کلاسورها از مقواهای پرسی درجه یک و مرغوب تهیه شده است.

روکش‌های خارجی و داخلی کلاسورها، پوشیده شده با دو لایه سلفون است که مانع از پاره شدن جلد می‌شود.

در این کلاسورها، بهترین و مرغوب‌ترین قفل کلاسور، جهت استفاده راحت شما به کار گرفته شده است. قفل‌ها از جنسی تهیه شده‌اند که مانع از پاره شدن کاغذ ها می‌گردد.

در گذشته، قفل‌های ما فلزی بودند ولی چون باعث پاره شدن کاغذها می‌شدند، ما را بر آن داشت که از قفل‌های مرغوب‌تر پلاستیکی استفاده کنیم.

محتویات دفاتر


1- کیف پلاستیکی

2- دیوایدرها

3- برگ لیبل(برچسب)

4- نقشه محله

5- خودکار

کیف پلاستیکی

ما می‌دانیم که هر مشاور و مدیری نیازمند پوشه‌ای کامل و دقیق از اطلاعات و ابزار مورد نیاز خود است؛ پس بر آن شدیم که کیف‌های پلاستیکی بسیار ساده و کاربردی‌ را طراحی و تولید کنیم، تا شما بتوانید تمام ابزار اعم از خودکار، ماشین حساب، کارت ویزیت، مدارک و اوراق مهم خود را به همراه فایل‌هایتان، در دفتر فایل خود داشته باشید.

     

دیوایدرها

هر دفتر شامل 4 دیوایدر(تقسیم کننده کاغذها) پلاستیکی است که می‌توانند در عین سادگی، دفاتر شما را به قسمت‌های دلخواهتان تقسیم کنند.

     

برگ لیبل(برچسب)

یک برگ لیبل به 124 قسمت تقسیم شده است و شما می‌توانید جهت تقسیم‌بندی و یا نشانه‌گذاری دفاترخود، از آنها استفاده کنید. مثلاً از روزهای هفته برای تقسیم‌بندی دفتر قرار ملاقات استفاده کنید.

وقتی می‌خواهید چند دفتر را داخل یک دفتر داشته باشید، این برچسب‌ها بسیار کمک کننده هستند.

برای خارج کردن فایل‌های مازاد، نیازی نیست آنها را خط بزنید، زیرا باعث زشت شدن دفتر شما می‌شود، از برچسب‌های مربوطه استفاده کنید.

این برچسب‌ها بسیار خوب و کاربردی هستند، امیدوارم از استفاده از آنها لذت ببرید.

   

نقشه محله

هنگامِ سفارشِ دفاتر فایل مورد نیازتان، حتماً محله خود را انتخاب نمایید تا نقشه محل، در دفاتر شما گذاشته شود.

شما در هر محله‌ای که مشغول به فعالیت باشید، می‌توانید به همراه هر دفتری که از ما خریداری می‌کنید، نقشه مربوط به همان محل را دریافت کنید.

همچنین میتوانید هنگام تحویل دفتر از بین نقشه های موجود در دست ویزیتور ما، نقشه خود را انتخاب نمائید.

پس لطفاً هنگام خرید فراموش نکنید محل را به ما اطلاع بدید.

یک نقشه تمام رنگی با تمام جزئیات محله.

     

نقشه محله دفتایل